Wszystkie produkty mogą być zwrócone lub wymienione w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. Paczkę odeślij na adres:

Heavy Metal Strength Division
ul. Chartowo 29/1711,
61-245 Poznań

Do przesyłki dołącz wypełniony formularz odstąpienia od umowy – możesz skorzystać z formularza odstąpienia od umowy dostępnego w naszym regulaminie lub pod tym linkiem albo wysłać formularz mailem na adres kontakt@trainheavy.pl

Zwrotu pieniędzy dokonamy tą samą metodą która została użyta podczas płatności lub, w przypadku wymiany, wyślemy nowy towar, w terminie do 14 dni od otrzymania paczki.

Zwracamy koszty wysyłki w wysokości najtańszej oferowanej przez nas przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient.

 

REKLAMACJE

Pamiętaj, aby w obecności kuriera rozpakować paczkę i sprawdzić jej zawartość.

W przypadku stwierdzenia wady, braku produktu lub niezgodności towaru z zamówieniem, spisz w obecności kuriera protokół szkody a następnie poinformuj nas o tym określając jednocześnie swoje roszczenie związane ze stwierdzoną wadą. Aby to zrobić skorzystaj z formularza reklamacyjnego dostępnego w naszym regulaminie lub pod tym linkiem. Możesz wysłać go zarówno pocztą tradycyjną, jak również pocztą elektroniczną na adres kontakt@trainheavy.pl.

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 14 dni od dnia doręczenia reklamacji, za pomocą takiego środka komunikacji, przy wykorzystaniu którego reklamacja została złożona.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia po oddaleniu się kuriera, możesz niezwłocznie zgłosić ten fakt do firmie kurierskiej (do 7 dni od daty otrzymania przesyłki).

  • Sklep należy do firmy:

  Paweł Jundziłł

  ul. Chartowo 29/1711, 61-245 Poznań

  NIP: 5581819594

  Śledź nas w social media:

  © 2021 All Rights Reserved. Heavy Metal Strength Division | created by DRsales